Laboratorium Wzorcowania Mierników do Pomiaru Wskaźników Jakości Dostawy Energii Elektrycznej

Akredytowane Laboratorium Wzorcujące

Kierownik:

prof. dr hab. inż. Zbigniew Hanzelka

Kontakt: (+48) 12 617 55 22, e-mail: ce(at)agh.edu.pl

Zawieszenie działalności do 31 października 2023 r.

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że z powodu nieprzewidywalnych okoliczności, działalność naszego laboratorium będzie zawieszona w okresie od 2 stycznia 2023 do 31 października 2023 roku. W tym czasie nie będziemy prowadzić żadnych badań ani wzorcowań.

Pragniemy zapewnić, że nasza decyzja została podjęta w interesie naszych klientów i wynika z konieczności przeprowadzenia prac modernizacyjnych oraz naprawczych. Jest to niezbędne dla zapewnienia najwyższej jakości naszych usług w przyszłości.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie nasza decyzja może spowodować. Będziemy na bieżąco informować Państwa o postępach prac modernizacyjnych oraz terminie wznowienia działalności naszego laboratorium.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Laboratorium

O laboratorium

Laboratorium powstało w Centrum Energetyki AGH w 2022 roku z inicjatywy profesora Zbigniewa Hanzelki i specjalistów zespołu Jakości Energii Elektrycznej. Jest ono prowadzone wspólnie z Wydziałem Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej AGH. Personel laboratorium to pracownicy Katedry Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii AGH.

 

Dziedziny wzorcowań:

  • napięcie, prąd (DC)
  • napięcie, prąd (AC)
  • częstotliwość

Wzorcowane obiekty:

  • mierniki parametrów sieci
  • mierniki parametrów sieci energetycznych
  • multimetry

 

Do pobrania

Wstecz