18.03.2022

Zatrudnimy studentki i studentów do pracy zleconej – Aktualizacja

Centrum Energetyki AGH poszukuje osób do realizacji prac badawczo-rozwojowych z firmą APTIV

Zakres obowiązków

Przygotowanie i sprawdzanie danych celem opracowania nowych procesów i ulepszeń do istniejących produktów innowacji; testowanie algorytmów i narzędzi.

Wymagania stawiane kandydatom

  • Aktywny status studenta;
  • Wiek poniżej 26 roku życia;
  • Dyspozycyjność min. 25 godzin w tygodniu;
  • Preferowane techniczne kierunki studiów;
  • Preferowany I-IV rok studiów;
  • Skrupulatność, dokładność, odpowiedzialność;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Wysoka kultura osobista;
  • Umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość.

Oferujemy

  • Szkolenia instruktażowe;
  • Pracę w formule umowy zlecenia;
  • Wynagrodzenie 22,80 zł brutto/h;
  • Możliwość odbycia praktyk studenckich;
  • Ciekawe doświadczenie zawodowe;
  • Pracę w bliskości uczelni i akademika.

Sposób aplikowania

Dokumenty aplikacyjne wraz z klauzulą informacyjną oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych proszę przesyłać na adres: ce(at)agh.edu.pl

Klauzula wraz ze zgodą do pobrania znajduje się w linku.

[EDYTOWANO w dniu 14.02.2023 r.]