Ku transformacji energetycznej

Prezentujemy wykład Dyrektora Centrum Energetyki profesora Wojciecha Nowaka na temat Przełomowych innowacji w energetyce, który został wygłoszony 17 marca 2022 roku w ramach cyklu AGH Nauka spotkania.

W odcinku wystąpił również pan profesor Konrad Świerczek z Wydziału Energetyki i Paliw AGH, który mówi o wodorze, jako nośniku energii. Zapraszamy do obejrzenia!

Filmy z cyklu Czas Nauki

Centrum Energetyki AGH w Platon TV

Film z cyklu "Czas nauki" w Telewizji Naukowej Pionier TV prezentujący Centrum Energetyki AGH w części badawczo-dydaktycznej. Dyrektor Centrum profesor dr hab. inż. Wojciech Nowak opowiada działalności badawczo-rozwojowej jednostki oraz międzynarodowej współpracy. Film umożliwia zapoznanie się z Laboratorium Ogniw Litowych i Sodowych, Laboratorium Układów Elektronicznych i Kompatybilności Elektromagnetycznej oraz Laboratorium Kogeneracji. Zapraszamy do obejrzenia!

AGH Inspiruje do działania

AGH prezentuje swój niesamowity potencjał naukowo-badawczy. Jest on stworzony przez jednostki i infrastrukturę uczelni, a także przez utalentowanych ludzi: naukowców, wykładowców, badaczy i studentów. Centrum Energetyki AGH ma w tym swój niezaprzeczalny udział.

Film zrealizowany w 2016 roku przez Dział Informacji i Promocji AGH, 2016 r. Zapraszamy do obejrzenia!

O Centrum Energetyki AGH

Film zrealizowany w 2015 roku we współpracy z Centrum Inteligentnych Rozwiązań Informatycznych. Zapraszamy do obejrzenia.